Wellness balíčky


Duo wellness balíček - v ceně balíčku celkem 6 procedur!

Zklidňující, očišťující a uvolňující „spa packet pro dva“ s použitím oleje santalo wood, který svojí hlubokou a trvalou vůní uvádí do harmonie čakry různé úrovně. Kameny zároveň předávají mimo nakumulovaného tepla velmi silnou energickou vibraci a ovlivňují tak meridiány – energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům.

  • 30 min. Chacra stone masáž (krk+záda) 
  • 25 min. Přístrojová drenážní masáž nohou
  • IROHA - maska na ruce s liftingovým a zpevňujícím účinkem

Cena: 1940 Kč/ 2 osoby

Cena po slevě: 1500 Kč/ 2 osoby


Babymoon wellness balíček

"Babymoon" terapie pomáhá ženám lépe se vyrovnat se změnami probíhajícími v jejich těle v průběhu těhotenství. Je vhodná pro nastávající maminky. Uvolňuje se při ní napětí v těle, osvěží, zregeneruje, vyživí a přinese Vám pocit sebevědomí a krásy. V zájmu Vašeho zdraví a nejlepší péče používáme pouze vysoce kvalitní čisté přírodní produkty a poskytneme kvalitní péči zaměřenou Vašim individuálním potřebám.

Popis ošetření:

  • Holistická šetrná masáž šíje, ramen a části zad - prováděna vsedě. Tato masáž s použitím levandulového oleje (který zklidňuje, očišťuje, působí proti stresu, tonizuje, aktivuje obranu našeho organizmu a uvolňuje), blahodárně působí proti bolesti zad a krční páteře
  • Holistická masáž obličeje, která navozuje hluboké uklidnění, umocňuje duševní a fyzickou pohodu a celkově harmonizuje
  • IROHA - maska na ruce s liftingovým a zpevňujícím účinkem

Cena: 980 Kč/ 1 osoba/ 60 minut