Anti- age programy


Přístrojová ošetření

Perfect body

Pryč s ochablou pokožkou a celulitidou. Ošetření je prováděno kombinací dvou metod za použití přístroje Starvac SP2 a Photo-electro Skin Poration Systémem (PSP) - určenými pro profesionální ošetření pokožky těla a konkrétních kosmetických defektů. Pro každého zákazníka je vytvořeno individuální efektivní ošetření v závislosti na stavu ošetřované pokožky a problému, na nějž chceme působit. Vynikající anti-aging efekt při ošetření pokožky těla, viditelný již po prvním ošetření.

  Výběr ošetření a cena 1 ošetření 5 ošetření 10 ošetření
  CelluActiv – zmírňuje projevy celulitidy 1000,- 4500,- 8500,-
  ToneActiv - modelující a  zpevňující lipolytický účinek 1000,- 4500,- 8500,-
  LissActiv –  vyhlazení, posílení pokožky a redukce strií 1000,- 4500,- 8500,-
  LipoActiv –  redukční, lipolytický účinek 1000,- 4500,- 8500,-

 

Délka trvání ošetření – cca 40 minut – v závislosti na ošetřované oblasti

Možnost zakoupení jednorázového ošetření nebo zvýhodněného balíčku více ošetření.


Presoterapie

Inteligentní terapeutická metoda velmi často využívaná v kosmetice, fyzioterapii, estetické medicíně, onkologii a angiologii pro drenáž a redukci žilních a lymfatických edémů. Aktivuje oběh (žilní a lymfatický), stimuluje opětovné vstřebávání intersticiálních tekutin a drenáž těchto tekutin směrem k organickým filtrům.

Cena: 300 Kč/ 45 minut


Bodyvital– terapie STARVAC

Šoková procedura, jak pro zdokonalení postavy, tak i redukci celulitidy a tukových polštářků. Inovační ošetření, které bojuje i proti té nejobtížnější celulitidě. Vrstva za vrstvou. Akce za akcí. Výtečné ošetření, jež postupně mění každý obrys a křivku těla, docílí vymodelovanou postavu a znatelně pevnější pleť.

Stehna, hýždě: 500 Kč/ 40 minut

Břicho, boky: 400 Kč/ 30 minut

Záda, šíje: 400 Kč/ 30 minut

Ruce: 400 Kč/ 30 minut

Obličej, dekolt, podbradek: 250 Kč/ 20 minut

+ Podpůrná kůra dle výběru, která zvyšuje účinek ošetření:  

Zahřívací emulze + závěrečný krém: 100 Kč

Zpevňující a podpůrná kúra: od 300 Kč/ 20 minut


Arosha slinning expres program

Zmírněte projevy Vaší celulitidy pomocí tělových bandáží v kombinaci s presoterapií. Výsledky viditelné hned po prvním ošetření! Ošetření má zeštíhlující účinek a v kombinaci s drenážním účinkem tak napomáhá vymodelovat postavu. Vhodné pro nadváhu – celulitidu – zadržování tekutin.

Cena: od 970 Kč dle použitého materiálu/ 90 minut


Lehké nohy

Program, který aktivuje žilní oběh a lymfatický systém, okysličuje a odlehčuje. Zmenšují se otoky nohou, normalizuje krevní oběh, uvolňují škodliviny, probíhá detoxikace, odstraňují křeče a bolesti nohou. Získejte opět pocit „lehkých nohou“.

Cena: 1200 Kč/ 90- 120 minut


MESOB.T.X

Chcete se zbavit mimických vrásek, ale bojíte se bolestivých injekcí? MESOB.T. X je inovativní technika, která za použití elektroporace a směsi s vysokým obsahem složky Argireline®vyhlazuje vrásky a výrazové linie bez použití jehel a předchází případným nežádoucím účinkům botulotoxinu. Při proceduře používaný přístroj PSP SYSTEM (Photo-Electro Skin Poration) je založen na inovační technice fotoelektroporace, což je kombinace elektroporace s fototerapií.

Cena: 1200 Kč/ 30 minut

Cena (balíček 6 ošetření):  5000 Kč /při jednorázové platbě/


Dermaktiv

Ošetření pro pokožku vyžadující rychlé vylepšení a silný kosmetický impuls. Metoda neinvazní mezoterapie na principu fotoelektroporace, prováděná přístrojem PSP pro odstranění kosmetických defektů. Vaše pleť bude mít menší póry, bude projasněná, vypnutá, hladká a čistá. Zmírní se známky únavy, skvrny, kruhy pod očima, mimické vrásky a kohoutí stopy. Ošetřovaní vhodné jak pro obličej tak i pro krk a dekolt.

Cena (obličej x krk a dekolt): 900 Kč/ 40 minut

Cena (balíček 9 ošetření):  7000 Kč /při jednorázové platbě/