Manuální procedury


SOYSOY – SOYA a RÝŽE na celé tělo

Speciální ošetření pro tkáně obličeje a těla. Unikátní v boji proti stárnutí pokožky. Zpevňuje, zvyšuje elastičnost pokožky, stimuluje syntézu kolagenu, pokožku činí jemnou a hladkou. Součástí je exkluzivní masáž.

Cena (celkové ošetření – obličej + tělo): 1800 Kč/ 120 minut


Gold Kleopatra

Gold terapie využívá přednosti zlata – k regeneraci buněk a zvýšení jejich schopnosti bránit se proti volným radikálům. Zlepšení barvy, projasnění kůže, zlepšení funkce kůže, korekce některých změn na kůži.

Cena (celkové ošetření – obličej + tělo): 1800 Kč/ 120 minut


Mesoderma Q systém

Zcela inovační ošetření pomocí otočného válečku – dermarolleru pro výraznou aktivaci kolagenu. V dnešní době je jedním z nejmodernějších a nejefektivnějších nechirurgických metod pro korekci problémů pokožky s okamžitým výsledkem.

Cena: od 600 do 2000/ 120 minut

Při první návštěvě si zakoupíte osobní titanový váleček na cca 50 použití v hodnotě 690,- CZK


Botox efekt

Speciální ošetření využívající vysoce koncentrovaných přípravků s okamžitým silným účinkem „botox-like“ značky Mesosystem. Pro vpravení přípravků do pokožky využijeme pleťového otočného válečku Mesoderma Q Systém, který napomůže jejich hloubkovému vstřebávání, čímž urychlí a posílí jejich účinek. Kromě liftingového účinku se také pokožka zpevní a omladí.

Cena: od 600 do 2000/ 120 minut

Při první návštěvě si zakoupíte osobní titanový váleček na cca 50 použití v hodnotě 690,- CZK


Melano out

Jedinečný profesionální program určený k zmírnění a odstranění kožních skvrn melaninového původu a k sjednocení odstínu pleti. Chemický peeling s nízkou koncentrací v kombinaci s vysoce účinnou depigmentační maskou MELANO-OUT s dlouhodobým působením zaručuje viditelné zesvětlení i odstranění dokonce i u velmi výrazných skvrn. Aplikace programu pouze v období od měsíce září do měsíce dubna.

Cena (dle použitého materiálu): od 800 Kč/ 60 minut


Parafo

Ošetření rukou teplým nebo studeným parafínem - účinná pomoc při problémech jako je suchá, praskající kůže, pigmentové skvrny, záděry. Vypíná, prokrvuje, projasňuje, zjemňuje a tonizuje pokožku. Ruce viditelně omládnou.

Cena: 130 Kč